GABINET TERAPII NATURALNYCH

powstał w 2012 roku po kilkuletnich studiach nad funkcjonowaniem naszego organizmu w sposób, jaki widziały to różne odmiany wschodniego podejścia do ciała i zdrowia człowieka /medycyna chińska, ajurwedyjska/.

Najbardziej jednak zafascynowało nas połączenie zdobyczy współczesnej medycyny akademickiej z wiedzą medycyny starożytnej.Rozwój technologiczny pozwolił na stworzenie narzędzi wspomagających i usprawniających tę klasyczną wiedzę. W swoich działaniach wspomagających leczenie wielu dolegliwości staramy się połączyć wiedzę akademicką i zdobycze medycyny naturalnej, aby jak najskuteczniej pomóc naszym klientom.

Blog Article Figure
Gabinet Wojska Polskiego


Nota prawna

Przed skorzystaniem z naszych usług prosimy o zapoznanie się z notą prawną.


Nasze diagnozy i terapie przy użyciu sprzętu biorezonansowe nie są diagnozami i zabiegami medycznymi, a wykorzystywany sprzęt nie jest aparaturą medyczną w sensie medycyny akademickiej. Nasze terapie służą jedynie do wspomagania leczenia konwencjonalnego, mogą być jedynie komplementarne. Nie stawiamy diagnoz lekarskich, nie zajmujemy się stanami ostrymi, ani nie ingerujemy w zalecenia lekarskie. Podstawowe leczenie należy wyłącznie do kompetencji lekarza medycyny. Podczas terapii komplementarnych zalecany jest skontakt ze swoim lekarzem prowadzącym w celu oceny i ewentualnej diagnostyki stanu zdrowia. Nasze wyniki nie mogą być podstawą zmiany sposobu lecznia konwencjonalnego. Prosimy o zastosowanie się do powyższych zasad.