OCZYSZCZANIE

Oczyszczanie organizmu to eliminacja nadmiaru pasożytów za pomocą naturalnych środków. To znajdowanie korzeni problemów zdrowotnych w myśl medycyny holistycznej. Proponujemy kilka sposobów detoksykacji:

METODA kierowanej i kontrolowanej detoksykacji wg dra Josefa Jonasa.

Za pomocą urządzenia działającego na zasadach dra R. Volla, ustalamy rodzaj obciążeń i ich umiejscowienie w organiźmie i dobieramy preparaty firmy Joalis z nośnikiem holograficznym i ziołami stymulujące organizm do usuwania negatywnych skutków działania różnego rodzaju toksyn.Preparaty te pomagają organizmowi pozbyć się tych toksycznych obciążeń blokujących fizjologiczne funkcje organizmu.

Dokładne ustalenie toksycznych obciążeń umożliwia rozpoznanie czynników ryzyka przed wystąpieniem klinicznych objawów choroby.

Zgodnie z założeniem tej metody, problemy zdrowotne są spowodowane przez różne typy toksyn , które przedostają się do naszego organizmu z otaczającego nas środowiska , lub z powodu indywidualnych procesów metabolicznych.

Najczęstsze typy toksyn:


  • toksyny środowiskowe /substancje chemiczne, toksyczne metale i ich związki, związki radioaktywne./
  • indywidualna nietolerancja pokarmowa
  • zaburzenia metabolizmu lub toksyny metaboliczne
  • pasożyty, grzyby, bakterie, wirusy i ich toksyny
  • leki

Ciało ludzkie posiada naturalne mechanizmy eliminacji toksyn. Procesy te mogą zostać osłabione przez tzw. toksyczne emocje. Prowadzi to do nagromadzenia toksyn w tkankach i powstawania dolegliwości fizycznych i psychicznych. Toksyny te muszą zostać usunięte z tkanek razem z blokującymi je emocjami. Dzięki użyciu preparatów Joalis odnawiamy naturalne samooczyszczające zdolności ludzkiego ciała i wspomagamy je w powrocie do homeostazy.

Kierowane i kontrolowane oczyszczanie nie jest metodą leczenia, preparaty firmy JOALIS nie są lekami. Pomagają organizmowi w odnowieniu swoich zdolności samoleczenia.Ważne! preparaty są suplementami diety, nie są lekami, mogą być jedynie uzupełnieniem leku przepisanego przez lekarza.

METODA oczyszczania za pomocą preparatów energoinformacyjnych. Czytaj więcej – Reprinter

Po ustaleniu przyczyn dolegliwości / czynnika etiologicznego / dobieramy indywidualne preparaty rezonansowe. Preparaty te poprzez wcześniejsze umieszczenie w urządzeniu emitującym konkretne pole elektromagnetyczne nabierają odpowiednich właściwości terapeutycznych.

METODA oczyszczania za pomocą biorezonansu aktywnego. Czytaj więcej – Sweeper

Stanowi doskonałą i w wielu przypadkach jedyną formę pozbywania się chorobotwórczych mikroorganizmów. Może być stosowana samodzielnie lub jako uzupełnienie pozostałych terapii.

Koncepcja detoksykacji cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nasze organizmy są w systematycznie narażane na coraz większe obciążenie związkami toksycznym. Wraz ze wzrostem toksyczności naszego życia spada wartość odżywcza naszego pożywienia. Nasz własny potężny system detoksykacji przestał sobie z tym radzić. To tak, jakby wszedł w stan hibernacji : niby ciągle funkcjonuje , wykonująć podstawowe zadania, niezbędne dla naszego przetrwania, ale ugina się pod ciężarem wzmożonych obciążeń XXI-wiecznej ubogiej diety, toksycznego wpływu środowiska i stresu. Każdy z nas w mniejszym lub większym stopniu zmaga się ze skutkami tego zjawiska. Typowe narzekania na bóle głowy, zaburzenia pracy jelit, alergie, problemy z utrzymaniem wagi, depresje, lęki i różnego rodzaju dolegliwości to w dużej mierze zaburzenia systemu detoksykacji.