STOSOWANIE PREPARATÓW

OPIS URZĄDZENIA SWEEPER

SWEEPER jest nowoczesnym połączeniem rezonansu:
– elektromechanicznego (dwie elektrody ręczne)
– elektromagnetycznego (pętla indukcyjna)
dzięki czemu uzyskujemy dwa rodzaje terapii opartych na częstotliwościach stosowanych razem lub osobno.

Urządzenie pozwala nam skutecznie usuwać obciążenia z organizmu oraz wzmacniać i pobudzać do działania poszczególne narządy, wraz z całymi zasobami energetycznymi organizmu.

KOLOR FIOLETOWY

Kolor fioletowy urządzenia został wprowadzony ze względu na swoje terapeutyczne właściwości. Fioletowy normuje czynności gruczołów oraz funkcjonowanie hormonów. Ułatwia i przyspiesza procesy oczyszczania krwi, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu, stymuluje wytwarzanie leukocytów, które stanowią system obronny organizmu. Fioletowy łagodzi wzburzone emocje oraz schorzenia płuc, wątroby, nerek i oczu.

sweeper biorezonans vegatest metoda volla

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

– usuwanie obciążeń
– detoksykacja organizmu
– programy terapeutyczne (przeciwbólowe, regenerujące, dla konkretnych schorzeń)
– stymulacja obronnych sił organizmu
– stabilizacja układu nerwowego (zaburzenia psychiczne np. stres, bezsenność, depresja)


PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA

Poniżej wyszczególnionych zostało kilka zastosowań Sweepera z bazy 5 000 programów zawartych na karcie SD i na urządzeniu. Przedstawione informacje w żadnym wypadku NIE ZASTĘPUJĄ porady ani pomocy lekarskiej. Jeżeli ktoś decyduje się skorzystać z podanych informacji, pomijając konsultację lekarską, podejmuje się samoleczenia, czyniąc to na własną odpowiedzialność. ENSO Electronics nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niepożądane efekty lub konsekwencje wynikające z użycia jakiejkolwiek metody przygotowawczej lub procedury opisanej w książce, jak również za jakiekolwiek zaistniałe szkody z tytułu późniejszych roszczeń medycznych.